لوگو تایید ضمانت خرید آنلاین از ما :

صلح سبز : اپل سبزترین شرکت فناوری دنیا

صلح سبز

صلح سبز (Greenpeace) یک سازمان غیر دولتی است که در بیش از ۴۰ کشور دنیا از جمله ایران فعالیت دارد. شروع فعالیت صلح سبز در ایران به یک دهه پیش باز میگردد. این سازمان مدافع محیط زیست در سال ۱۹۷۱ میلادی در کانادا شکل گرفت. این سازمان از هیچ نهاد و یا ارگان دولتی هزینه دریافت نمی‌کند و از راه‌های مسالمت آمیز با کسانی که محیط زیست را به خطر می‌اندازند، برخورد می‌کند. بازتاب کارهای آنان در دنیا زیاد است و قدم‌های مثبت بسیاری برای حفاظت از محیط زیست برداشته‌اند.در ادامه با دانلودکده همراه باشید.

دانلودکده

این سازمان گزارش Click Clean خود را برای سال ۲۰۱۶ منتشر کرده است که در آن نتایج تفاوت چندانی با سال گذشته ندارد. بر اساس این گزارش اپل توانسته که ۸۳ درصد از شاخص انرژی پاک صلح سبز را کسب کند و در صد رده بندی کمپانی‌های فناوری قرار گیرد.

شرکت‌های قابل ذکر دیگر، فیس‌بوک با ۶۷ و گوگل با ۵۶ درصد هستند که هر سه کمپانی قصد دارند این اعداد را بهبود یابند و به ۱۰۰ برسند و بسیاری از قدم‌های عمده را در این جهت برداشته‌اند. مقر جدید اپل، Apple Campus 2، از پنل‌های خورشیدی به مساحت حدودی ۷۰۰ هزار فوت مربع بهره می‌برد. گوگل نیز وعده داده است که از انرژی‌های تجدید پذیر برای مراکز داده‌ها و دفاتر اداری خود از آغاز سال میلادی جدید استفاده کند.

در لیست صلح سبز نام یک کپانی جدید آماده است، Switch، که در حوزه توسعه دیتا سنترها فعالیت می‌کند. این کمپانی در شاخص انرژی پاک توانسته امتیاز کامل ۱۰۰ را به دست آورد.

از علی بابا، بایدو و تنسنت به عنوان کمپانی‌های که در این حوزه ضعیف هستند نام برده شده است که سوخت‌های فسیلی منبع انرژی اصلی آن‌ها محسوب می‌شود.

www.download-kade.ir

مشخصات

  • رمز فایل: www.download-kade.ir
  • منبع: دانلود کده
  • گردآوری شده توسط تیم سایت دانلودکده

دانـــــلود

  • 381 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در کانال تلگرامی ما

تبلیغات

تبلیغات کلیکی شرکت ای نتورک

ارزش سایت دانلود کده :******************************