لوگو تایید ضمانت خرید آنلاین از ما :

طراح عنوان No Man’s Sky این بازی را ترک می‌کند!

۳c666b83-8b7a-4c30-812a-89881aaa04c0

بدون شک می‌توان بازی No Man’s Sky را به عنوان بزرگ‌ترین شکست در بین تمامی عناوین سال ۲۰۱۶ در نظر گرفت. بزرگی این شکست به قدری بود که Hello Games، استودیوی سازنده‌ی بازی به خاطر تبلیغات دروغین در بریتانیا تحت پیگرد قانونی قرار گرفته است. حالا خبر رسیده که طراح این عنوان نیز تیم سازنده را ترک کرده است. با‌ دانلودکده و جزئیات بیشتر این خبر همراه باشید.
گرت بورن، طراح این بازی، استودیوی Hello Games را رسما ترک کرده و به استودیوی Founder 42 پیوسته است. بدین ترتیب، استودیوی سازنده‌ی بازی No Man’s Sky نیاز به تهیه کننده‌ی جدیدی خواهد داشت تا بتواند از از این پس از No Man’s Sky  پشتیبانی و بسته‌های الحاقی قابل قبولی را برای آن عرضه کند؛ البته اگر تا زمان عرضه‌ی این بسته، کاربران بیشتری این بازی را ترک نکنند.
بازی No Man’s Sky در هنگام عرضه با فروش خوبی مواجه شد اما به مرور زمان و با توجه به مشکلات پیش آمده پیرامون این بازی، کاربران درخواست پس گرفتن پول خود را کردند. در نهایت، کاربران متوجه شدند که تبلیغات بیش از اندازه‌ی این بازی باعث به وجود آمدن هیجانی کاذب شده است. بدون شک رویداد Game Awards و تریلرهای CG از این عنوان هم در جذب کاربران و هایپ بیش از حد بی‌تاثیر نبوده به طوری که جف کایلی، تهیه کننده‌ی رویداد Game Awards در نظر دارد تا گیم‌پلی‌های بیشتری را از بازی‌های به نمایش در آمده در این رویداد به کاربران نشان دهد.

 

www.download-kade.ir

مشخصات

دانـــــلود

  • 403 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در کانال تلگرامی ما

تبلیغات

تبلیغات کلیکی شرکت ای نتورک

ارزش سایت دانلود کده :******************************