لوگو تایید ضمانت خرید آنلاین از ما :

تکنولوژی جدید تاچ آی‌دی و تشخیص چهره برای آیفون

آیفون 8

تحلیلگر شناخته شده، مینگ-چی کو، جزئیات جالبی را در رابطه با آیفون سال ۲۰۱۷ و یا آیفون‌های آینده اپل منتشر کرده است. بر اساس گزارش تحقیقاتی وی، اپل بر روی تاچ آی‌دی برای سازگاری با دستگاهی بدون حاشیه صفحه نمایش کار می‌کند. حسگر اثر انگشت بر خلاف گزارش‌های قبلی زیر شیشه صفحه نمایش قرار نمی‌گیرد و در زیر پنل صفحه نمایش تعبیه می‌گردد. گفته می‌شود این فناوری در مراحل اولیه توسعه می‌باشد و همچنین نیاز است که پنل‌های OLED برای این سنسور تغییر کنند.در ادامه با دانلودکده همراه باشید. (بیشتر…)

اپل از فولاد ضد زنگ برای آیفون ۸ استفاده می‌کند

آیفون 8

مینگ-چی کو، تحلیلگر اپلی، پیش‌بینی کرده است که اپل از قاب فولاد ضد زنگ برای آیفون جدید خود، که در شهریور ماه سال آینده معرفی می‌شود، استفاده می‌کند. به نظر می‌رسد پیش‌بینی وی با توجه به شایعات اخیر باشد.در ادامه با دانلودکده همراه باشید. (بیشتر…)

تبلیغات تبلیغات تبلیغات

لب خوانی کامپیوترها از انسان ها بهتر است

۲۹۴۶b8ff-a62c-4c88-b78d-77995f70d8b0

آیا تا به حال تلاش کرده اید صحبت های کسی را لب خوانی کنید؟ اگر بازی هایی مثل چالش زمزمه را امتحان کرده باشید حتماً متوجه شده اید که این کار تا چه اندازه سخت است؛ چرا که کلمات زیادی وجود دارند که در تلفظ آنها حالت لب و دهان درست مثل سایر کلمات است. به این ترتیب به میزان سختی و گمراه کنندگی لب خوانی اضافه می شود. اما ظاهراً این بار هم کامپیوترها از انسان ها پیشی گرفته اند. در ادامه خبر بادانلودکده همراه باشید. (بیشتر…)

قابلیت جدید فیسبوک امکان پیدا کردن نزدیک‌ترین شبکه‌های وای فای رایگان را فراهم می‌کن!

۸۳۸bb8c6-3f16-4f35-98ad-7c89e922e255

شبکه اجتماعی فیسبوک ظاهرا در حال تست قابلیت جدیدی است که به کاربران امکان می‌دهد هات اسپات‌های وایرلس رایگانی که در نزدیکی آنها قرار دارند را پیدا کنند. با دانلودکده همراه باشید. (بیشتر…)

تولید نسل جدید موشک های کروز با سرعت مافوق صوت آغاز شد!

۰۰۸۱۴f42-206f-4a7b-a781-384ca954be12

نیروی هوایی آمریکا با آژانس پروژه های پژوهشی پیشرفته دفاعی (DARPA) پروژه مشترکی را برای تولید موشک کروز با سرعتی بالغ بر ۱۷۰۰ کیلومتر بر ساعت آغاز کرده اند. این موشک به اصطلاح مافوق صوت به ارتش این کشور توانایی غلبه بر نیروهای دشمن از طریق نابودسازی سریع زیرساخت ها را می دهد. در ادامه با دانلود کده همراه باشید. (بیشتر…)

عضویت در کانال تلگرامی ما

تبلیغات

تبلیغات کلیکی شرکت ای نتورک

ارزش سایت دانلود کده :******************************